Erşahin Hukuk Bürosu, 1991 yılında Ankara’da kurulmuştur, kurulduğu tarihten bugüne sürekli genişleyen ve uzmanlaşan kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 2 avukat, 2 icra kâtibi, 1 büro elemanı ve çeşitli dallarda uzmanlaşmış danışmanlar kurulu ile ağırlıklı olarak icra ve iflas ve ticaret hukuku üzerine yoğunlaşmış olup, müvekkillerine en verimli ve hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş ve aynı zamanda da dinamik yapısı ve donanımı ile ulusal ve uluslararası şirket ve organizasyonlara ve danışanlarına Şirketler hukuku Ticaret Hukuku Bankacılık ve Finans Hukuku Enerji Hukuku Ve Telekomünikasyon Hukuku konularında hizmet vermektedir.

Erşahin Hukuk Bürosu, Merkez ofisi Ankara’da olmak üzere, tüm Türkiye çapında ve yurt dışında diğer hukuk büroları ile ve ilgili alanlardaki öğretim üyeleriyle temas halinde faaliyet göstermektedir.

Erşahin Hukuk Bürosu, hukuk bürolarının klasik modelinden kaçınarak, bilgi ve teknolojiyi en verimli şekilde kullanırken, global hukukla bütünleşmeyi ve dünyanın her yerinde her hukuk sistemindeki bağımsız hukuk firmalarıyla çalışarak müvekkillerine kaliteli, etkin hukuk hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sizlerle çalışmak bizleri mutlu edecektir. Bu konuda bizi yönlendirmelerinizi beklemekteyiz.