Mehmet ERŞAHİN

1991 yılından itibaren serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Özel şahıs, şirket ve kurumların her türlü alandaki hukuki sorunlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık yapmaktadır.

Halen Tuna Cad. No:30/2 adresinde 22 yıldır faaliyet göstermektedir.

Oldukça enerjik ve pozitif bakış açısıyla İnsana sadece insan olarak değer veren yapısı dava dosyalarına yansımaktadır. 2 dönem Baro yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Oldukça enerjik ve pozitif bakış açısıyla insana sadece insan olarak değer veren yapısı dava dosyalarına da yansımaktadır. Bürosunda çalışan personeli ile birlikte çalışmalarına ve yarına ve yarının ak hukukçularını yetiştirmeye devam etmektedir. Evli ve iki Çocuk Babasıdır.

DOĞUM TARİHİ : 1966

EĞİTİMLER

1984 Yılı – TED. Ankara Koleji, 1989 Yılı – Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi,2000 Yılı – Anadolu Ü. İşletme Fakültesi, 2004 Yılı – Anadolu Ü. İ. Ve İ.B. Programı Sosyal Bilimler Bölümü, 2006 Yılı – Anadolu Ü. İ. Ve İ.B. Programı Halkla İlişkiler Bölümü

KATILDIĞI  SERTİFİKA PROGRAMI

Bankacılık Enstitüsü Ticaret Hukuku, Bankacılık Enstitüsü Hukuki İngilizce

DİL & BİLGİSAYAR

İngilizce

PROGRAMLAR

Windows, Office Uygulamaları

Yasemin BOLAT

08.04.1974 doğumlu olup, Ankara Ticaret Meslek lisesinden mezun olmuştur. Kendi alanında uzmanlaşmış olup evli 2 Çocuk Annesidir.

Yakup YÜZÜNCÜOĞLU

11.03.1979 doğumlu Olup Ankara Başkent Lisesi 1997 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında İcra Kâtipliğine başlamış olup İcra İflas Kanunu ve Gayrimenkul satış ve dosya takibi konusunda uzmanlaşmış olup. 2006 yılından bu yana Erşahin Hukuk Bürosunda devam etmektedir.